Sebevědomí

My ženy chceme být spokojené a líbit se sami sobě. Ale ovšem tu vzniká problém. Jelikož spousta žen není se sebou spokojená a tím mají nízké sebevědomí. Proto je nutné s tím něco dělat. Nemusíte být ta šedá myš, která musí pořád něco skrývat. Proč taky? Vždyť na světě je spousta žen, které mají další problémy, jako je například pleť s akné nebo mají plnoštíhlou postavu. Tyhle ženy se s tím naučili žít a berou sebe jako krásnou. Protože to prostě k ním patří a je to prvek od kterého se odlišují od ostatních žen. Nemůžeme být přeci stejné jako pře kopírák. 

nízké sebevědomí

Pokud se chcete líbit mužům, tak si uvědomte, že na světě je spousta chlapů, kterým se líbi něco jiného. Někteří mají rádi ženy se štíhlím pasem, dokonalou pletí, štíhlou postavou, dlouhými nohy a velkými prsy. Pak jsou tady další muži, kteří dají přednost plnoštíhlé ženě, které má taky větší poprsí, ale pas už není štíhlí, nohy nejsou dlouhé a zadek je taky objemnější. A proč ne? Přeci muž mě má mít rád takovou jaká sem. A když potřebuje něco na mě měnit a nelíbím se mu, tak si vlastně říkám proč s ním jsem? Proč být s někým, komu jde jen o postavu a image. 

Ženy se docela často srovnávají mezi sebou a mezi další ženy. Protože jsme plně obklopené modelkami z časopisů, reklam. Kde jsou ženy krásné, štíhle. Ale uvědomte si, že tyhle ženy jsou často upravované v programech. A pokud teda modelka tak opravdu vypadá, tak má štěstí. Proč mít na sobě tunu make-upu? K čemu je? Stejně přijde den, kdy ho nebudeme nosit stále. Náš muž, který si nás vybere uvidí zrovna přírodní krásu, na kterou se bude dívat denně, tak proč mu lhát. Přece se mu chci líbit taková jaká jsem. 

ženy

Zahoďte stud. Vem te si své oblíbené šaty, které máte opravdu ráda, dejte si klidně boty na podpatku, pokud jsou vám pohodlné. A je jedno zda máte kila na víc. Nikde není napsáno nebo nakázáno co si máte vzít na sebe. Zajděte si ke kadeřníkovy a nechte si vykouzlit krásný sestřih, který vám bude slušet. Klidně si zajděte na nehty, když je potřebujete. Ale nikdy nepodceňujte sami sebe a buďte svá. Zachraňte své sebevědomí.