Bezkonkurenční levné ubytování v českých Budějovicích.

Haló, haló, napnout slechy!

Volají vás jižní Čechy.

A to přímo ústředí,

kde se všechno soustředí.

Tak slyšíte dobře, zaslechli jste volání. Myslím, že byste ho neměli jen tak přejít, protože volání je pro vás opravdu jedinečná nabídka, jak si už nyní s dostatečným předstihem zamluvit víkendový pobyt v srdci jihočeského kraje, přímo v Českých Budějovicích. Pro místní tedy v Budějcích.

pokoj

Rychle přijde oteplení a všichni zvednou kotvy a vyrazí na na své oblíbené prodloužené víkendy, pojedou za památkami, do zoologických zahrad, na festivaly a vůbec budou křižovat republiku, protože dneska už není móda sedět doma a o víkendu se jet na chatu šťourat v zahradě, ale opravdu si odpočnout, relaxovat, někde se ubytovat, nechat se opečovávat a volný čas trávit nějakými příjemnými procházkami. A tady máte vše v jednom a navíc za výbornou cenu. Vyrazíte do Budějovic, ubytujete se za bezkonkurenční cenu, budete malinko stranou, takže vás určitě nebudou rušit žádné noční diskotéky a přesto pohodlně dojdete pěšky do samého historického centra. Opravdu. Naprosto perfektní poloha pro penzion. A představte si, že ráno si nebudete muset někde v koutě mazat rohlík ke snídani, dokonce jste zvaní za drobný příplatek na snídani. Kdybyste náhodou byli zmoženi po delší procházce, nemusíte se za kávou nikam namáhat, máte k dispozici varnou konvici, také lednici a pochopitelně televizi a wifi připojení.

sauna

Ale to ještě není zdaleka všechno. To hlavní teprve přijde, v objektu budete mít k dispozici i relaxační zónu s infra saunou, masáží a vířivkou. Takže už jste naladěni, už, už vyrazit a máte poslední dotaz? Jak je to s parkováním? I o to je postaráno. Auto odstavíte na parkovišti hned u penzionu, motorku přímo v garáži. Tak rychle objednat, dokud jsou ještě nějaká volná místa. Levné ubytování České Budějovice Penzionurudolfa mívá totiž plno.