Luxusní schodiště pro váš domov

Pokud si někdo plánuje nový dům, kde budou muset být schody a zábradlí, tak už má pravděpodobně o nich nějakou představu. Pak bude na řadě výběr řemeslníka. Rekonstrukci domu, kde majitelé budou chtít svůj domov vylepšit a zmodernizovat, a v té rekonstrukci se bude počítat i s novým schodištěm, tak to je možná větší umění, než stavět od základu novostavbu.

schodiště s mezipodestou

Je dokázáno, že při vstupu do domu, která má například halu, předsíň a schody, které vedou do patra, tak to je snad to první, co vás upoutá. Ideální a estetické je, když interiérové schodiště a zábradlí by měly být v souladu s ostatními prvky v interiéru. Například představa dřevěného schodiště s krásně tvarovaným zábradlím, bude svým designem neodmyslitelným estetickým prvkem hned po vstupu do haly, z kterého toto schodiště povede do patra domu.

Aby vše ladilo, tak před realizací by měl předcházet nějaký návrh, který by splňoval vaši představu. K tomu je velmi důležité najít si odbornou a spolehlivou firmu s mnohaletou zkušeností, která může vaši představu o schodišti a zábradlí ve vašem domě zrealizovat.

Není u nás mnoho firem, které s řemeslným fortelem dokážou zákazníkovi nabídnout kompletní služby od návrhu přes rozpočet a komplexní výrobu a stavbu schodiště a zábradlí.

obloukové schodiště

Naše firma Petr HAVLÍČEK vám toto vše nabízí. Pokud milujete dřevo a chcete mít jeho teplo a krásu ve svém interiéru, rádi vám nabídneme naše služby. Vše vyrábíme v moderním truhlářském provozu, např. originální schody, schodiště, zábradlí, obležení, okna, dveře apod.

Nabízíme vám od počátečního návrhu, realizaci a konečnou montáž všeho, co uspokojí vaši představu interiéru spojenou s krásou dřeva. Týká se to nejenom schodů a schodiště, zábradlí, dveří i oken, dřevěného obložení apod. Pro inspiraci, co vše vyrábíme, si prohlédněte na našich webových stránkách fa-havlicek.cz naši fotogalerii.

Lidé, kteří pracují v naší společnosti, jsou ve svém oboru skutečně odborníci. V případě vašeho zájmu o naše výrobky nebo naše další služby (například návrhů a následné vizualizace), tak stačí, když zavoláte nebo napíšete na náš email. Rádi vám vyjdeme vstříc.