Webové stránky pro děti


Alik.cz
Nádherná rozmanitá a promyšlená webová stránka vytvořená právě pro děti. Nemusíte se bát nevhodných obsahů. Starší děti si mohou přečíst i různé zprávy a novinky, nechat si poradit, nebo kouknout na vtípky. Mladší děti jistě ocení především různé hry a soutěže.

děti

Tvorivedeti.cz
Zažeňte nudu v době nemoci či nepříznivého počasí. Výběr je opravdu široký. Můžete si vybrat podle věku dítěte či podle jeho zálib. Co hezkého vytvoříte? Nechte dítko, ať vás některým výtvorem překvapí samo.

Online-pohadky.cz
Velký výběr našich klasických pohádek pro děti, které jim pustíte rovnou do ouška. Pokud třeba zrovna nemáte čas na večerní čtení pohádek, či je dítko nemocné a musí ležet v posteli. Nechte ho relaxovat u příjemného hlasu, který jim přečte jejich oblíbenou pohádku.

Raketka.cz
Hromada online her. Vybere si opravdu každý. Nemusíte se bát nevhodného obsahu či nevhodných reklam. Server si to přísně hlídá. Kategorii mu můžete vybrat sami. Jsou zde rozděleny i hry pro dívky, sportovní hry, logické hry a podobně.

Rexo.cz
Server vytvořen jen pro děti. Je tu rozmanitý výběr. Podívejte se na zajímavosti, relaxujte u  pexesa, zahrajte si hru, zjistěte novinky, přečtěte si pohádky, komiksy a další. Máte zde na výběr kolonku her i pro nejmenší, určitě vyzkoušejte.

Matematika.hrou.cz
Usnadněte svým dětem matematické počty formou hry. Vybrat si mohou menší školáci (například seřaď dny v týdnu), i ti starší se složitějšími matematickými problémy (například vypočti procenta). Pro děti to určitě bude zábavnější, než koukat do složitých a mnohdy nudných školních učebnic.
 
dívka
 
Anglictina-hrou.cz
Pracovní listy, písničky, hry, pohádky, vše v angličtině. Dětem dopřejete zábavu, a nenásilnou formou jim vžijete anglická slovíčka. Vhodné i pro začínající dospěláky, kteří vidí angličtinu poprvé J.

Omalovanky.sk
Není potřeba nic tisknout a stahovat. Přímo na webové stránce si dítko samo vybere, který obrázek se u líbí, a vymaluje ho podle své fantazie přímo na této stránce. Poté si obrázek můžete uložit a podívat se kdykoli na své výtvory.