Krásné bíle zuby


Problém se žlutými zuby nás může trápit dlouhodobě, a proto je potřeba začít jej řešit. Pomůže nám lepší péče, a hlavně bělení od opravdových specialistů.

Krásné bíle zuby

Je potřeba změna

Bíle zuby jsou opravdu známkou toho, že se o ně staráme a mají vliv na krásný úsměv, a proto stojí za to se na bělost opravdu zaměřit. V tomto ohledu hraje docela vliv také genetika, protože někdo se normálně stará, ovšem chrup má i přes to nažloutlou barvu. Jako prevenci bychom si měli dávat pozor na to co jíme a pijeme, protože některé potraviny přirozeně barví, což je třeba taková černá káva.

bílé zuby

Na babské rady se rovnou vykašlete, protože místo zářivého úsměvu bychom si mohli poškodit sklovinu, což rozhodně není nic příjemného. Kromě obyčejného čištění zubů můžeme k tomuto procesu přidat bělící pastu, protože těchto produktů dobrou kvalitou je na trhu dostatek. Sice nám ze žlutých tubů neudělají rázem bílé, proto se používají po profesionálním čištění, aby nám zase znovu nezežloutly. Tyto a další produkty musíme dodržovat v souladu s udávanými informace od výrobce, aby skutečně měli pozitivní výsledek.

Profesionální práce

Estetika zubů má opravdu vliv na naši celkovou krásu, a proto je tu estetická stomatologie, jenž Vám pomůže dosáhnout dokonalých zubů, s kterými opravdu zazáříte. Bělení zubů Praha Clinicplus je jedním ze základních procesů při bělení zubů. To je opravdu mnohem účinnější než domácí bělení, kdy výsledek poznáte okamžitě po dokončení bělení. Pokud se budeme dobře starat, tak nám výsledek vydrží opravdu dlouho, takže se tato služba rozhodně vyplatí.

zubní péče

Metoda čištění funguje v kombinaci chemie a fyziologie, aby byl u každého klienta zajištěn co nejlepší výsledek. V estetické stomatologii jsou také často používány fazety, protože ty si hravě poradí se všemi nedostatky jako jsou trhliny v zubech, nepravidelný tvar, špatný pigment implantátu a mnoho dalších vad, které můžeme takto vyřešit. Používány jsou pouze kvalitní materiály, takže fazety vydrží opravdu dlouho a není s nimi žádný problém.