Bydlet ve vlastním domě můžete i bez hypotéky!

Sníte o vlastním bydlení, ale nedaří se vám získat hypotéku? Není divu, stavba domu anebo i koupě bytu je poměrně nákladná záležitost, na kterou mnoho lidí nedosáhne. Když však vsadíte na takový typ domu, který vyjde vstříc vašim představám, ale vaši peněženku významně nezatíží, můžete bydlet mezi vlastními čtyřmi stěnami i vy!

veranda

Řeč je o mobilních domech https://www.lavarohouse.cz/. Výroba mobilních domů není tak finančně náročná jako klasická stavba zděného domu, a proto na ni dosáhnou i ti, kteří by si pořízení vlastního domu v jiném případě nemohli dovolit. Nicméně nemusíte se bát – ač je cena mobilního domu oproti klasické zděné stavbě zlomková, bydlení v takovém domě je naprosto plnohodnotné a najdete v něm vše, co můžete k životu potřebovat, od tradičních místností až po oblíbené spotřebiče. Navíc si daný typ domu včetně veškerého jeho vybavení můžete vybrat sami a s pomocí chytrého konfigurátoru sestavit své bydlení na míru vašim potřebám. Neočekávejte proto žádná zbytečná omezení, ani život v kočovné maringotce, nýbrž plnohodnotné bydlení podle vašich představ, a ještě navíc za skvělou cenu.

kalkulačka

Ovšem jsou zde ještě další výhody, které takový typ stavby přináší:
Za prvé, bydlet můžete skoro okamžitě – za několik týdnů bude vaše bydlení připravené k nastěhování.
Za druhé, zhotovitel vám váš dům dopraví až na vámi určené místo, kde ho zároveň odborně usadí.
Za třetí, k usazení mobilního domu nepotřebujete žádný rozlehlý pozemek – stačí vám jen několik metrů čtverečních, které budete vlastnit, anebo si je pronajmete.
Za čtvrté, k takovému typu stavby nepotřebujete žádné úřední, ani jiné povolení, přesto máte možnost získat číslo popisné.
A za páté, pokud se někdy v budoucnosti rozhodnete pro změnu adresy, můžete vzít svůj dům s sebou, kamkoli budete chtít.
Nyní už víte i vy, že mobilní dům je skvělé řešení vašeho bydlení!