5 skvělých důvodů ke cvičení


Budete se cítit lépe = Jelikož při pohybu se nám do těla vyplavují různé hormony, tak se vyplavují i hormony, které nám navozují pocit štěstí. Můžeme na sebe být více hrdí, protože jsme zvládli začít něco dělat a nesedět jen u notebooku (rozuměj koukat na seriály) nebo u počítače (hraním her). Svůj volný čas jsme strávily něčím užitečným. Postupem času, když nepočítáme hormony, které se Vám do těla vyplavují získáte i jistou dávku sebedůvěry. Pokud se na sebe totiž po nějakém čase podíváte do zrcadla, tak zjistíte, že Vaše postava se krásně formuje a mohou se Vám klidně rýsovat nějaké ty svaly .

boty na rukavici

2. Nakoupíte si oblečení = Ženy, a dokonce i někteří muži milují nakupování. Pokud se rozhodnete cvičit, tak máte možnost, nakoupit si na sebe nové oblečení. Nejen to, které se Vám hodí do posilovny nebo k domácímu použití, ale také to, které budete potřebovat potom, co Vám začnou padat kalhoty. Protože centimetry ve Vašem pase a celkově veškeré míry budou menší, než když jste teprve začínaly.

běhání s hudbou

3. Zhubnete = Zde toho není moc k vysvětlování. Tím že se budete snažit mít nějaký pohyb, budete se potit a tak dále, tak Vám Vaše váha poděkuje za to, že ji tolik nezatěžujete pokaždé co si na ní stoupnete.

4. Okolí si všimne změny = Pokud se s někým vidíte denně, tak si s největší pravděpodobností nějaké změny moc nevšimne. Jestliže však chcete, abyste si vy sám/a mohl/a všimnout nějaké změny, tak se vyfoťte na začátku a pak každý měsíc. Z těchto fotek si pak udělejte koláž a budete moc posoudit změny. Okolí si na Vás jistě také všimne změny, hlavně ti lidé, kteří Vás nevídají tak moc často, jako Vaši příbuzní.

5. Změníte svůj postoj k životu = Tím, že se rozhodnete hubnout změníte svou část života. Možná, že se časem zaměříte i více na stravu, a nejen na pohyb. Svůj volný čas budete trávit spíše venku nebo na strojích. Videa, která budete sledovat, tak budou spíše cvičící.