Zhubněte jednoduše

Myslíte si, že je tohle náročné a museli byste začít cvičit a dělat mnoho aktivit a hodně věcí si odepírat? My Vám vysvětlíme, že spalování tuků není zase tak složitá věc, pokud víte, jak a to a jste v rukou odborníků. Díky naší proteinové dietě zhubnete na váze čísla, ale ty čísla budou značit z velké části úbytek tukové hmoty, což je naprosto skvělé. Většinou ztratíte nějaké svaly, když se snažíte zhubnout.

zelenina

Proto se tohle opravdu skvěle hodí pro sportovce, kteří si chtějí zachovat aktivní hmotu, jako je svalovina a chtějí vypadat dobře a zbavit se zejména nepříjemného útrobního tuku, který se nachází mezi orgány a pod svaly. Určitě byste se na tohle měli zaměřit a vybrat si z celé řady našich skvělých programů. Podle toho, kolik budete chtít shodit kilo, tak podle toho si zvolíte program, který trvá nějakou dobu. Čím více byste chtěli shodit, tím delší program bude. Program je rozdělen do tří částí, v kterých musíte dodržovat nejrůznější pravidla. Je velmi důležité to všechno dodržovat, protože i sebemenší porušení může všechno zkazit.

hubnutí

Ketóza
Tenhle termín slyšíte poprvé v životě? Nevíte, co si pod tím máte představit? My Vám to vysvětlíme. Pokud organismus najede na stav ketóza, tak se rozhodně nebojte, že byste začali přibírat. Je to právě naopak. Tělo začne využívat tuky jako to, díky čemu existuje a je schopno fungovat. Tohle se dá navodit díky speciálně upravenému jídelníčku, ale navodit tohle z normální stravy je velmi obtížné, protože celá tahle dieta je založena na přesnosti a opravdu každý prohřešek nebo že si dáte něčeho méně nebo více, to je opravdu problém. Naše jídla jsou speciálně sestavená z takového množství živin, které jsou přesně stanoveny a navíc je to jednoduché. Nemusíte nic vymýšlet a nic si extra vařit. Je to prostě snadné. Sami se o tom přesvědčte na vlastní kůži. Navíc jídla jsou velice chutná a sami si sestavujete, co budete chtít jíst.