Zábava na firemní večírky

Hledáte vhodnou zábavu pro firemní akci. Plánujete Teambuilding a chcete aby se vaši zaměstnanci blíže seznámili? Nechcete jen akci, kde si bude každý hledět svého a nějak to tam přetrpí. Chcete aby se zaměstnanci dobře bavili a přitom si užili srandu. Má to být naučná akce. Chcete zlepšit spolupráci a jednání některých kolegů. Podívat se jak dokážou spolupracovat s ostatními a kdo bude průbojnější a kdo se bude držet v ústraní. Dokáží někteří lépe reagovat ve vypjatých situacích a jiní naopak zaváhají a stáhnou se. Nechají velení nebo hlavní odpověď nebo řešení na jiné. To vše můžete poznat ze zábavného večerního programu při únikové hře. Hry nejsou složité, ale musíte u nich vynaložit nějakou snahu. Logické myšlení a selský rozum vám pomůže.

večírek

Úniková hra je určena pro všechny. Většinou pro dva až pěti členné týmy. Budete muset spolupracovat jako jeden. Hra je časově omezena a vy budete muset vše vyřešit než vám vyprší čas a dojde k uzamčení hry. Tak zůstanete v pasti a už vám nic nepomůže. Hra je vhodná jen pro zábavu s kamarády, ale taky pro rodinné příslušníky a na firemní a školní výlety. Hra je naučná a napomáhá rozvíjet schopností vést, správná a špatná rozhodnutí a trpělivosti. Ve hře vás budou čekat nejrůznější hádanky a hlavolamy. Budete hledat ztracené předměty, které vás povedou k tajným číselným klíčům a k dalším úkolům. Tímto principem probíhá celá hra dokud se přes všechny úkoly nedostanete až na samotný konec a úspěšně hru neukončíte.

enigma

Máme na výběr mezi dvěma základními hry Exit game Enigmaescape. Dvojitým agentem a Samarou. Rozhodli jsme se vám jednu z těchto her představit a to Dvojitého agenta. Hra se odehrává v období sovětského svazu a KGB. Vše probíhá v konspiračním bytě mladého tajného agenta, který za záhadných okolností zmizel. Před několika dny se dostal k tajným dokumentům s krycím jménem “Hvězda”. Vaším úkolem bude zjistit, co se stalo s agentem a kam přišli dokumenty. Čas běží, spěchejte.