Sebevědomá žena

Jsem vážně ráda, že jsem ženou. Žena má ve společnosti zvláštní postavení a myslím to v dobrém smyslu. My ženy jsme vážené, protože jsme matky, bez kterých by nebyl svět takový, jaký je. Samozřejmě i bez mužů, ty taky musím zmínit. Všechno je hezčí, když je žena pěkně upravená a je šťastná, protože jen tak se žena cítí v pohodě. Jsou ale ovšem případy, když žena není se sebou moc spokojená. Někdy jsou i případy, kdy je žena hodně se sebou nepokojená. To pak nastává situace, když je žena velmi smutná a neví si ze sebou rady. A čím to je? Nejspíš tím, že všude v televizi a časopisech se ukazují ženy, které jsou dokonalé a pěkné a dávají příklad ženám, že mají být taky dokonalé. Jenže potom jsou nelehké situace, kdy žena chce bát taky dokonalá jako modelky a pěkné ženy v časopise, jako jsou reklamy a podobně. Jenže je to vůbec reálné?

Sebevědomí je pěkné.

Vemte si třeba taky příklad z panenky Barbie. Ta je taky dokonalá. Krásný štíhlý vosí pas, užší bohy a ke svému tělu docela velká prsa. Jenže, taky to má svá ale. Tak například je pravda, že kdyby panenka Barbie ožila, tak by to ani nebylo možné, byla by postižená. Prý je její hlavě několikanásobně vetší, než by měla být. Tudíž by byla opravdu postižená.

Netrapte se dokonalými reklamami.

Navíc má taky nepřirozeně dlouhé nohy a malé chodilo, takže kdyby panenka Barbie ožila, chodila by nejspíš zajímavě a vtipně. Navíc její ručičky jako hůlky taky nejsou nic extra. A myslím, že v dnešní době se stejně nejvíc líbí ženy, které mají větší boky. Zase je pravda, když je zvýrazněn pás, ale taky to není podmínkou. Jsem žena a mě osobně s nejvíce líbí ženy, když mají boky, větší pozadí. Někde v Angole je prý velké pozadí žádoucí a ty ženy tak dokonce nosí tak extra minisukně, aby šel kousek zadku vidět. To je pravda, ověřte si to na počítači. Viděla jsem i pár fotek a je to docela pěkné. Já bych si tedy na tak extra mini netroufla, ale musím říct, že mě se to na ženách líbí. Sebevědomí na ženě je hodně sexy a já to doporučuji všem. Sebevědomí sluší každé žena, a to bez rozdílu barvy či věku!