Pořiďte si tiny house


Pro ty, kdo o tiny house ještě neslyšeli, může být tenhle článek zajímavý.

Tiny house – co to vlastně je?

Mnozí si pod tímto pojmem nepředstaví nic, protože tohle slovo nikdy neslyšeli. Ale někteří naopak už zase ví, že tiny house je takový malý domeček, který je v dnešní době velmi populární a stále více si ho lidi kupují. Proč? Designově je nádherný, vypadá útulně a nádherně se v něm bydlí.

s

Tiny house jako chata

Možná, že žijete někde v bytě, ale rádi byste ještě měli jakousi chatu, kam byste mohli odjet, kdykoliv byste chtěli. I takhle by tiny house mohl posloužit – dal by se využít jako chata hlavně v létě. A pokud má kolem sebe zeleň a zahradu, tím lépe. V létě se dá grilovat, a to je zážitek sám o sobě.

Výhoda tiny house

Kdybych se zaměřila na cenové rozpětí, tak tiny house je oproti klasickým domům podstatně levnější. A to z jednoho prostého důvodu – není tak prostorný, jako velký dům. A díky tomu, že je cenově úplně někde jinde, tak si ho spousta lidí může koupit, pokud mají ušetřenou nějakou větší částku – cena tiny house je obvykle od sto tisíc nahoru. Ale najdete třeba i pidi tiny house se slevou. Stačí se jenom pozorně dívat a hledat na internetu.

s

Tiny house na zakázku

V dnešní době se to dá udělat dvěma způsoby – buďto si koupíte už hotový tiny house anebo si jej necháte udělat na zakázku. Přesně podle vašeho přání, tak, jak jste o tom vždycky snili…. samozřejmě to jde. Tady se cena potom odvíjí od vašich požadavků (jak chcete tiny house velký, z jakého materiálu a podobně). Určitě můžete navštívit naše webové stránky timivtiny.cz, kde máme více informací a určitě si je můžete nastudovat a přečíst. Případně nám můžete zavolat a zeptat se nás na to, co by vás zajímalo. Tak nad čím ještě váháte? Od vašeho snu bydlet v tiny house vás dělí už jen maličko…