Kvalitní legíny

Tvarující legíny https://www.disstyle.cz/push-up-tvarujici-leginy jsou velmi vhodné pro ženy, které chtějí vypadat lépe a nejsou spokojené se svou postavou. Musím říct, že já tvarující legíny přímo miluji. Líbí se mi na nich, jak jsou velmi pružné, a navíc jsou i v poslední době moc moderní, což se mi moc líbí. Navíc mají v mnoha případech i kompresní schopnost, což je skvělé, perfektně totiž prokrvují a masírují pokožku těla. Hlavně tedy nohou a hýždí. Já si vybírám tvarující legíny i podle barev. Mám je doma v mnoha barvách. Doma jich mám asi desatery a myslím, že to je dost. Moc ráda je totiž kombinuji s dalšími prvky. Ráda mám i sportovní kompresní tílka a trička.

Legíny jsou super na cvičení

A když to zkombinuji jak s legínami, tak i tričkem, tak mám postavu jako modelka. A nemyslete si, legíny vůbec neškrtí! Tyto legíny jsou opravdu hodně pružné, že až zrak z toho přechází a je to i těžce uvěřitelné. U legín není ani výjimka, že se natáhnou i na trojnásobek své původní velikosti. Proto třeba když je máte nové a vybalujete je z obalu, tak v pase můžou mít i dvacet centimetrů. Takto je to u velikosti S, tu nosím já. A přitom mám pas sedmdesát jedna a skvěle mi tyto legíny padnou. Navíc je prima, že mají i vysoký pas, takže špek na bříšku nemá vůbec žádnou šanci. Navíc u legín se mi moc líbí, když jsou jemně třpytivé a lesknou se na slunci. To moji oblíbenost ještě více stoupne. Líbí se mi, když jsou i různé délky legín. Mám doma jak klasické dlouhé, tak i kratší. Ty jsou prima, když je horko nebo se chcete opálit. Já se třeba opaluji velmi ráda, a tak mám doma i několik legín v kratším provedení. A kam se tyto legíny nosí?

leginy

Nosím je klidně i do města nebo na nákup. Jsou ale přímo určené spíše na cvičení. A je jedno jestli v posilovně nebo na běh. Mě se hodně líbí, když v nich cvičím, vůbec mě neomezují v pohybu a můžu se pěkně v nich hýbat. Navíc i běh v nich je skvělý, protože jsou tak pružné, že legíny na sobě ani necítím. Navíc i ceny jsou velmi různé. Záleží i na značce. Já osobně dávám přednost klasickému zlatému středu. Ráda ale dám za legíny i klidně tisíc korun. A pokud vás tvarující legíny zajímají víc, koukněte na náš web, kde si určitě vyberete.