Americká hypotéka nebankovní bez doložení příjmů a bez registrů

Možná vás tento dlouhý název zaskočí a hned si nepředstavíte, o jaký produkt by mělo jít, proto Vám nyní sdělíme důležitou informaci, že se jedná ve zkratce o podnikatelský úvěr. Jako takový si jej tedy mohou sjednávat pouze podnikatelé, firmy nebo OSVČ čili osoby samostatně výdělečně činné.

poradce

  1. Jak můžete s penězi naložit to je jistě další otázka, na níž vás odpověď jistě brzy bude zajímat.

S penězi můžete hradit veškeré potřeby ve firmě. Cokoliv, co se týká firemních nebo podnikatelských výdajů. Můžete nakupovat stroje, vybavení, materiál, také hradit faktury, mzdy, vyplácet daně na finančním úřadu, sociální a zdravotní a spoustu dalšího. Mezi další možnosti spadá dokonce úhrada exekuce, vyplacení dluhů, konsolidace či refinancování starých půjček. Jakmile mají finance něco společného s podnikáním, je to správný krok a můžete je tímto způsobem použití.

  1. Jak je to s podmínkami? Další bod, který probereme hned vzápětí, protože je to potřeba.

Podmínky u americké hypotéky nebankovní jsou jasně dané. U tohoto typu nemovitosti ručíte nemovitostí, kterou dáte do zástavy. Odhad provedeme sami a nic za něj neplatíte. Neplatíte předem žádné poplatky. Doba splatnosti může být až 30 let. Poskytujeme velice výhodné úrokové sazby a podmínky jsou stejně výhodné jako v běžných bankách.
Navíc tolerujeme záznamy v registrech, nízké příjmy, špatnou bonitu klientů, nízké daňové přiznání nebo exekuce. I za těchto zdánlivě nepřekonatelných podmínek můžete získat úvěr.

kancelář

Úroková sazba

  1. 6,9% p.a. v případě úvěru bez zkoumání registru nebo dokazování příjmu.
  2. Ještě výhodnější může být v případě, že nemáte záznam. Tam se může pohybovat úrok již od 3% p.a. Vše jde vyřešit spolužadatelem, který nebude mít záznam a vstoupí s vámi do smlouvy. Díky tomu můžete získat tyto exkluzivní podmínky a úrokovou sazbu již od 3% p.a. Spoludlužníkem navíc může být kamarád, kolega, manželka, sestra, tatínek, kamarád, zkrátka a dobře kdokoliv.